Zespół Centrum

Jesteśmy zespołem psychoterapeutów Gestalt, posiadających doświadczenie pracy w różnych obszarach i stale podnoszących swoje kwalifikacje.

Wywodzimy się z Instytutu Terapii Gestalt, swoją pracę poddajemy regularnej superwizji i kierujemy się Kodeksem Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Anna Klimas

Jestem psychoterapeutką w procesie certyfikacji. Ukończyłam szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.  Program Szkoły posiada akredytację EAGT (European Association for Gestalt Therapy).

Doświadczenie kliniczne zdobyłam na stażu w Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na Oddziale Chorób Afektywnych. Współpracuję z Fundacją SYNAPSIS, gdzie prowadzę zajęcia z osobami dorosłymi ze spektrum zaburzeń autystycznych.

Posiadam certyfikat Coacha ICC (International Coaching Community). Od kilkunastu lat wspieram klientów w ich rozwoju, aby mogli w pełni wykorzystywać swój potencjał oraz odczuwać satysfakcję w życiu zawodowym i prywatnym.

W obszarze moich zainteresowań jest praca z ciałem oraz tematyka seksualności i kobiecości.

Psychoterapię postrzegam jako proces poszerzania świadomości tego, kim jestem, co jest dla mnie ważne, jakie mam potrzeby i w jaki sposób mogę je realizować. Odkrywam, jak funkcjonuję w relacji ze sobą, a jak z innymi ludźmi i otaczającym nas światem.

W życiu prywatnym jestem mamą dorastającej córki. Największą przyjemność sprawiają mi podróże i spotkania z ludźmi.

Przyjmuję w gabinecie przy ul. Króżańskiej.