Zespół Centrum

Jesteśmy zespołem psychoterapeutów Gestalt, posiadających doświadczenie pracy w różnych obszarach i stale podnoszących swoje kwalifikacje.

Wywodzimy się z Instytutu Terapii Gestalt, swoją pracę poddajemy regularnej superwizji i kierujemy się Kodeksem Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Agata Półkoszek

Jestem psychoterapeutką, absolwentką Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt. Posiadam certyfikat i jestem członkinią Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT). Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi na oddziale ogólno psychiatrycznym Mazowieckiego Centrum Psychiatrii „Drewnica”, gdzie odbyłam staż kliniczny.

Posiadam uprawnienia do pracy jako mediator.

Cenne doświadczenia w pracy i byciu w relacji z innymi ludźmi nabyłam pracując przez kilkanaście lat w korporacji, co w sposób znaczący przyczyniło się do mojego rozwoju osobistego i miejsca, w którym jestem.

Prywatnie jestem mamą dwóch synów, lubię długie spacery, zieleń i słońce.

Psychoterapię postrzegam jako możliwość poszerzenia własnej świadomości; proces uczenia się siebie, który jest wspierany relacją klienta z terapeutą. To relacja jest podstawą do stworzenia bezpiecznej przestrzeni do poszukiwań swojego Ja. Te poszukiwania często odbywają się w formie podążania za impulsem, ryzykowania, zaciekawiania się sobą, korzystają z tego co przynosi ruch i uważność na ciało.

Zapraszam Cię do wspólnej nauki i doświadczania.

Przyjmuję w gabinecie przy ul. Ptasiej.