Zespół Centrum

Jesteśmy zespołem psychoterapeutów Gestalt, posiadających doświadczenie pracy w różnych obszarach i stale podnoszących swoje kwalifikacje.

Wywodzimy się z Instytutu Terapii Gestalt, swoją pracę poddajemy regularnej superwizji i kierujemy się Kodeksem Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Aneta Papuga

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie procesu certyfikacji. Szkolenie terapeutyczne ukończyłam w  Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, posiadającym akredytację Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT).

Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych w Skierniewicach, gdzie współtworzę Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne „Iungo”.

Od 2016 roku współpracuję z Fundacją „Nagle Sami”, która zajmuje się pomocą osobom w żałobie, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną.

Wybrałam zawód psychoterapeuty ponieważ wierzę, że każdy człowiek ma w sobie to, co niezbędne, aby uczynić swoje życie bardziej satysfakcjonującym i szczęśliwszym.

W pracy kieruję się Kodeksem Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Nieustannie dbam o rozwój swojej wiedzy i umiejętności poprzez uczestnictwo w warsztatach, szkoleniach
i konferencjach.

Psychoterapia jest dla mnie poszerzaniem świadomości, drogą do pełniejszego zrozumienia samego siebie, określenia kim jestem, czego doświadczam i czego potrzebuję, autentycznym, pełnym akceptacji spotkaniem z drugim człowiekiem, w którym podstawą jest dialog
i partnerska relacja.

Nie będę wskazywała Ci drogi, ale będę razem z Tobą poszukiwała drogowskazów w celu lepszego zrozumienia samego siebie.

Jestem żoną i mamą nastolatki, uwielbiam spędzać czas
z bliskimi, kontakt z przyrodą, dobre książki i filmy.